czwartek, 25 sierpnia 2016

BARDZO ZDOLNE DZIECI. BARDZO

  
Jakiś czas temu Blanka nauczyła się pisać...


Brat idzie w jej ślady...
Update: zapomniałam dodać, ze pierwszy i trzeci rysunek to malowidła chmmm. .. naścienne. ..

14 komentarzy:

 1. WOW! Bardzo zdolną masz córkę, moja pisać umie ale tylko spisując z czegoś, jak pisze ze słuchu to wychodzą jej dziwne rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blance podobnie np. "dopsze" , "maszenie" I inne takie

   Usuń
 2. Piękne 😊 serio.
  Freski zachować do późnej starości 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. netopes skradł moje serce... :D <3

  Go

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje też. Nawet nie miałam siły na nią krzyczeć. Zaczęłam się śmiać ☺

   Usuń
 4. Niesamowite - super mądralinka ta Twoja córuchna. Netopes jest prawie jak żywy. :) Freski koniecznie zabezpieczyć - konserwator potrzebny :)
  My niedawno ściągnęliśmy z pewnego pomieszczenia tapetę odeszła pięknie a pod spodem "Picasso" - zrobiłam zdjęcia i wysłałam dorosłej córci - ucieszyła się, żal było to zamalowywać - jak mężowi zaproponowałam żeby to jakoś zostawić to popatrzył na mnie jak na niespełna rozumu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faceci nie mają sentymentów. Choć jak teraz burzylismy ściankę to mąż wyciął kawałek płyty z netopesem i zostawił na pamiątkę, więc może jednak?

   Usuń
 5. Haha, rozumiem, ze takie freski raczej nie pasuja Ci do wystroju mieszkania, ale... to naprawde cudowna pamiatka. :D No i jestem pod wrazeniem, jak Blanka pisze! :O Bi, jej rowiesniczka, z pamieci umie napisac raptem kilka slow, glownie imion.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agata, ona pisze że słuchu, znieksztalca bardzo, ale na tym etapie to dla mnie po prostu słodkie. Choć mazania po ścianach nie pochwalam.

   Usuń